Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Opinie pożyczek » Visset – opinie i recenzja

Visset – opinie i recenzja

Visset to znany pożyczkodawca, z którego usług korzysta całkiem sporo klientów. Specjalnością tej firmy pożyczkowej jest udzielanie krótkoterminowych pożyczek klientom biznesowym. Termin spłaty zawsze jest niezmienny i wynosi 30 dni. Czy chwilówki w Visset są atrakcyjne? Czy warto korzystać z usług firmy pożyczkowej Visset? Jakie opinie ma Visset wśród swoich klientów? 

 
Pożyczka dla firm  TAK (jednoosobowa działalność gospodarcza)
Kwota pożyczki 2000 – 12 000 zł
Czas na spłatę  1 – 6 miesięcy
Minimalny wymagany dochód  0 zł
Czas wypłaty środków 15 minut
Wniosek ZŁÓŻ WNIOSEK W VISSET

Visset opinie 

Firma pożyczkowa Visset funkcjonuje na rynku finansowym począwszy od 2009 roku. Od tego czasu udało jej się osiągnąć dość wysoką pozycję. Miała na to wpływ nie tylko dobra oferta, ale także rzetelna, fachowa obsługa klienta. Jakie są opinie o Visset w internecie? Trzeba przyznać, że Visset cieszy się całkiem dobrymi opiniami wśród dotychczasowych klientów. Sporo osób, które miało okazję pożyczać od Visset podkreśla, iż kwoty pożyczek były wysokie, a dodatkowo konsultanci w razie jakichkolwiek wątpliwości cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania.

Do najważniejszych atutów firmy Visset zalicza się także znacznie ograniczona liczba formalności. Wniosek o pożyczkę w Visset możemy złożyć bez wychodzenia z domu oraz zbędnych formalności. Nawet jeśli ktoś w przeszłości nigdy nie wnioskował o internetową pożyczkę, z pewnością poradzi sobie ze wszystkimi formalnościami. Wnioski pożyczkowe w Visset są akceptowane codziennie, a czas oczekiwania na przelanie gotówki na konto wynosi zazwyczaj zaledwie 15 minut. 

Już samo wejście na stronę internetową Visset uzmysławia, z jak profesjonalną firmą pożyczkową mamy do czynienia. Wszystkie treści na witrynie są rozlokowane w taki sposób, że złożenie wniosku jest naprawdę bardzo proste. Na stronie głównej w centrum znajduje się specjalny suwak, dzięki któremu możemy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki. Od razu dowiemy się też, jaki będzie koszt zaciąganej pożyczki. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, z oferty pożyczkodawcy Visset mogą skorzystać zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy. 

Pożyczka w Visset – jakie wymagania trzeba spełnić?

Jeśli chcemy otrzymać pożyczkę w Visset, musimy spełnić wymagania. O wszystkich warunkach pożyczek Visset informuje na swojej stronie internetowej. Oto lista wymagań wobec osób ubiegających się o pożyczkę w Visset: 

 • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz legitymowanie się ważnym dowodem osobistym, 
 • status konsumenta, 
 • posiadanie stałego adresu zamieszkania na terenie Polski, 
 • odpowiedni wiek – w Visset pożyczki mogą zaciągać osoby w wieku od 20 do maksymalnie 75 lat,
 • brak aktywnych pożyczek w Visset,
 • odpowiednia historia kredytowa,
 • odpowiednia zdolność kredytowa,
 • posiadanie konta w polskim banku z aktywowanym dostępem do systemu bankowości elektronicznej, 
 • posiadanie poczty e-mail, 
 • posiadanie polskiego numeru telefonu. 

Wysokość pożyczki w Visset – jaką kwotę można otrzymać? 

Nowy klient indywidualny może otrzymać w Visset maksymalnie 1000 złotych. Przy drugiej i każdej kolejnej pożyczce maksymalna kwota możliwa do uzyskania rośnie do 5000 złotych. Klienci biznesowi mają szansę na uzyskanie znacznie większego finansowania – w ich przypadku kwoty pożyczek wynoszą od 2000 do 12000 złotych. 

Które bazy dłużników sprawdza Visset?

Weryfikacja historii kredytowej wnioskodawcy to jeden z najważniejszych elementów całego procesu ubiegania się o pożyczkę. Każda firma pożyczkowa sprawdza nieco inne rejestry dłużników. Które bazy są sprawdzane przez Visset? Firma weryfikuje następujące rejestry dłużników: 

 • Krajowy Rejestr Długów (KRD),
 • Krajowy Rejestr Dłużników ERIF,
 • BIG InfoMonitor.

Oznacza to, że pożyczka w Visset zalicza się do pożyczek bez BIK. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej to największa baza dłużników w Polsce. Jeżeli czyjeś dane są zapisane w tym rejestrze, może śmiało wnioskować o pożyczkę w Visset, gdyż firma ta nie sprawdza swoich klientów w BIK. 

Visset – dane kontaktowe

     
Nazwa firmy pożyczkowej VISSET Sp. z o.o. Pożyczki Online
Siedziba firmy Głogowska 31/33, 60-702 Poznań
Adres e-mail info@visset.pl
Numer telefonu 61 64 94 400
Strona internetowa https://visset.pl
Godziny pracy 08:30 – 18:00 (od poniedziałku do piątku)
Wniosek ZŁÓŻ WNIOSEK