Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Rankingi » Konto z debetem na start

Konto z debetem na start

Ranking kont z debetem na start

Debet na koncie to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu mimo braku środków na koncie można realizować transakcje na rachunku w formie przelewów, płacić kartą w sklepach oraz wypłacać pieniądze z bankomatów. Konto z debetem to specjalny rodzaj rachunku, którego posiadacz otrzymuje określoną kwotę nazywaną limitem debetowym. Pieniądze te mogą być wydane na dowolny cel. Które banki mają w swojej ofercie konto w banku z debetem na start? Zapraszamy do sprawdzenia naszego rankingu.

Najlepsze konta z debetem na start

Oto ranking najlepszych kont z debetem na start od najbardziej renomowanych polskich instytucji bankowych. Założenie takiego rachunku zajmuje zaledwie kilka chwil.

 Konto Mobi z Moim ING Promocja dla nowych klientów Darmowe bankomaty Karta Prowadzenie konta Wniosek
 Tak Tak   Bezpłatna Bezpłatne  >> SPRAWDŹ <<
Konto Jakie Chcę Promocja dla nowych klientów Darmowe bankomaty Karta Prowadzenie konta Wniosek
 Tak  Tak Bezpłatna  Bezpłatne  >> SPRAWDŹ <<
 Konto 360° Promocja dla nowych klientów Darmowe bankomaty Karta Prowadzenie konta Wniosek
 Tak  Tak Bezpłatna  Bezpłatne  >> SPRAWDŹ <<
 eKonto w promocji Promocja dla nowych klientów Darmowe bankomaty Karta Prowadzenie konta Wniosek
 Tak  Tak Bezpłatna   Bezpłatne >> SPRAWDŹ <<

Konto z debetem – zalety

Debet jest idealnym sposobem na finansowanie bieżących potrzeb i nieprzewidzianych wydatków, ponieważ posiada wiele zalet, takich jak:

  • Elastyczność. Limit debetu może być dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości, co pozwala na korzystanie z niego wtedy, gdy faktycznie go potrzebujesz. Możesz wypłacać gotówkę, płacić kartą lub robić przelewy – w zależności od Twoich preferencji.
  • Wygoda. Debet to łatwy i wygodny sposób na pokrywanie nieoczekiwanych wydatków. Nie musisz za każdym razem odwiedzać banku czy zaciągać kredytu, aby pokryć dodatkowe koszty.
  • Nie trzeba pamiętać o spłacie debetu. Każdy wpływ gotówki na konto powoduje automatyczne odnowienie dostępnego limitu.
  • Brak konieczności opłacania odsetek. Jeśli spełnisz konkretne wymagania stawiane przez dany bank, od debetu nie zapłacisz żadnych odsetek.

Konto z debetem – jak to działa?

Konto bankowe z debetem na start to konto, które pozwala na wydawanie więcej pieniędzy niż masz na koncie, ponieważ bank udziela Ci kredytu w ramach tzw. debetu.

Zobacz też: Ranking kont oszczędnościowych

Zobacz też: Konta dla młodych

Debet to kredyt, który bank udziela Tobie w określonej wysokości, np. 1000 zł. Możesz wykorzystać tę kwotę, nawet jeśli na Twoim koncie jest mniej pieniędzy lub jest ono całkowicie puste. W momencie, gdy zaczniesz wydawać więcej, niż masz na koncie, zostaniesz obciążony kwotą w ramach debetu.

Jednym z banków oferujących konto z debetem na start online jest Santander. Liczba formalności związanych z założeniem konta z limitem kredytowym w Santander jest naprawdę niewielka. Nie trzeba spełniać jakichkolwiek dodatkowych warunków – nie ma konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach itp.

Przeczytaj także: Co to jest kredyt? Wszystko, co musisz wiedzieć

Korzystając z konta z debetem, powinieneś pamiętać, że korzystasz z kredytu i musisz spłacić całą kwotę, którą wziąłeś w debecie, razem z odsetkami. Bank będzie pobierał odsetki od kwoty, którą wziąłeś w debecie, i będziesz musiał spłacić tę kwotę w ciągu określonego czasu, który zostanie określony w umowie. Dlatego przed podjęciem decyzji o otwarciu konta bankowego z debetem, należy dokładnie przemyśleć, czy jest to dla Ciebie najlepsza opcja i czy będziesz w stanie spłacić całą kwotę kredytu wraz z odsetkami.

Szybkie pożyczki przez internet bez formalności

Banki, które proponują swoim klientom konta z debetem na start, mają w swojej ofercie także inne niezwykle atrakcyjne produkty finansowe. Chodzi tutaj na przykład o pożyczki bez zaświadczeń. Taką pożyczkę można otrzymać w 100% online, bez konieczności wychodzenia z domu czy dostarczania jakichkolwiek dokumentów. Dodatkowo, czas oczekiwania na przelanie gotówki także zazwyczaj jest wyjątkowo krótki i wynosi nawet mniej niż godzinę.