Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Opinie pożyczek » Łatwy Kredyt – opinie i recenzja

Łatwy Kredyt – opinie i recenzja

Do szerokiego grona polskich firm pożyczkowych należy także marka Łatwy Kredyt. Jej specjalnością są pożyczki ratalne w kwocie od 2000 do nawet 60 000 złotych. Dzięki tak wysokim kwotom finansowania Łatwy Kredyt cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem wśród polskich pożyczkobiorców. Opinie na temat tego pożyczkodawcy są wyjątkowo pozytywne. Oto przegląd najważniejszych informacji na temat zasad udzielania pożyczek w Łatwy Kredyt. 

Uwaga! Oferta jest obecnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą internetowych pożyczek:

Łatwy Kredyt opinie 

Łatwy Kredyt to firma, która udziela pożyczek ratalnych przez internet. Należy ona do konsorcjum Polcredit sp. z o.o, które ma swoje korzenie na Łotwie. W tym kraju Łatwy Kredyt swoje usługi świadczy klientom już od przeszło 20 lat, dlatego może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży finansowej. 

Cechą charakterystyczną firmy Łatwy Kredyt jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, pełen profesjonalizm i zaangażowanie konsultantów oraz wyjątkowo wysokie kwoty finansowania. Warto wiedzieć, że kwota pożyczki w Łatwy Kredyt może wynieść nawet 60 000 złotych! Dla osób, które liczą na pożyczkę w sporej kwocie, Łatwy Kredyt będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Łatwy Kredyt to firma należąca do Związku Firm Pożyczkowych, co potwierdza jej renomę na polskim rynku finansowym. 

Warunki dla klientów wnioskujących o pożyczkę w Łatwy Kredyt 

Każda firma pożyczkowa w Polsce określa minimalny zakres warunków, które koniecznie należy spełnić, aby móc ubiegać się o uzyskanie pożyczki. Jakim wymogom muszą sprostać klienci Łatwy Kredyt? Przede wszystkim, trzeba być obywatelem Polski oraz posiadać ważny dowód osobisty.

O pożyczkę w tej firmie mogą wnioskować osoby w wieku od 20 do 70 lat. Ponadto, trzeba również posiadać stały adres zamieszkania lub zameldowania na terenie Polski. Klient wnioskujący o pożyczkę w Łatwy Kredyt musi także posiadać konto bankowe, pocztę e-mail oraz polski numer telefonu. To wystarczy, aby móc otrzymać zastrzyk gotówki w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

Ile i na jak długo można pożyczyć w Łatwy Kredyt? 

Trzeba przyznać, że kwoty finansowania oraz terminy spłaty w firmie pożyczkowej Łatwy Kredyt są naprawdę imponujące. Klienci wnioskujący o pożyczkę ratalną w Łatwy Kredyt mogą uzyskać od 2000 do 60 000 złotych, zaś termin spłaty może wynieść od 6 do 60 miesięcy. Cały proces wnioskowania jest pozbawiony zbędnych formalności. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji oraz uzyskaniu pozytywnej decyzji, pieniądze trafią na nasze konto wyjątkowo szybko. Średni czas oczekiwania na przelew z Łatwy Kredyt wynosi 15 minut. 

Bazy dłużników sprawdzane przez Łatwy Kredyt 

Do rejestru dłużników można trafić, gdy w przeszłości nie spłacaliśmy w odpowiednim terminie swoich długów – nie tylko pożyczek i kredytów, ale również rachunków za prąd lub gaz lub abonamentu za telefon. Oto bazy dłużników weryfikowane przez firmę pożyczkową Łatwy Kredyt: 

  • Krajowy Rejestr Długów (KRD),
  • Biuro Informacji Kredytowej (BIK),
  • BIG InfoMonitor.

Koszt pożyczki w Łatwy Kredyt 

Poniżej prezentujemy reprezentatywny koszt pożyczki w Łatwy Kredyt w kwocie 3500 złotych na okres 12 miesięcy. 

Kwota pożyczki3500 złotych
Termin spłaty12 miesięcy
Oprocentowanie7,2%
Odsetki602 złote
RRSO 34,97%
Wysokość miesięcznej raty341,83 zł
Całkowita kwota do spłaty4102 złote

Brak terminowej spłaty pożyczki w Łatwy Kredyt – konsekwencje 

Z racji tego, iż termin spłaty w Łatwy Kredyt jest wyjątkowo długi (nawet 60 miesięcy), firma nie przewiduje możliwości jego dodatkowego przedłużenia. Oznacza to, że brak terminowej spłaty będzie wiązał się z wieloma negatywnymi konsekwencjami. Już po pierwszym dniu opóźnienia Łatwy Kredyt zacznie naliczać odsetki karne za opóźnienie. Wobec nierzetelnego klienta zostanie także wszczęta procedura windykacyjna. Dłużnik powinien spodziewać się SMS-ów, maili oraz listów przypominających o konieczności uregulowania zadłużenia. 

Jeśli procedury windykacyjne nie przyniosą żadnych skutków, firma pożyczkowa może złożyć wniosek do sądu o uruchomienie egzekucji komorniczej. Komornicy mają szereg uprawnień – mogą zająć rachunek bankowy dłużnika także należące do niego cenne mienie, np. mieszkanie lub samochód. 

Aby uchronić się przed takimi nieprzyjemnościami, w przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą należy jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielami firmy Łatwy Kredyt. Jesteśmy przekonani, że szczera rozmowa i wyjaśnienie powodów braku terminowej spłaty pozwoli na znalezienie polubownego rozwiązania sprawy. 

Łatwy Kredyt – dane kontaktowe

     
Nazwa firmy pożyczkowej Polcredit Sp. z o.o.
Siedziba firmy Pokorna 2, lok. 1044, 00-199 Warszawa
Adres e-mail info@latwykredyt.pl
Numer telefonu 22 228 21 03
Godziny pracy Poniedziałek – Piątek 08:00 – 18:00