Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Opinie pożyczek » Miloan – opinie i recenzja

Miloan – opinie i recenzja

Miloan to jedna z najkrócej działających w Polsce firm pożyczkowych. Mimo krótkiej obecności na polskim rynku pożyczkowym udało się jej już zdobyć zaufanie wśród tysięcy zadowolonych pożyczkobiorców. Magnesem przyciągającym klientów do Miloan są wysokie kwoty pożyczek a także profesjonalna obsługa, która jest dostępna przez 7 dni w tygodniu. Oto pełen raport z informacjami na temat firmy pożyczkowej Miloan. 

Miloan – informacje o pożyczce

 
Darmowa pożyczka NIE
Pierwsza pożyczka 500 – 3000 zł
Kolejna pożyczka Maksymalnie 5000 zł
Czas na spłatę 30 dni
Wiek 22 – 75 lat
Minimalny wymagany dochód 0 zł
Czas wypłaty środków 15 minut
Wniosek ZŁÓŻ WNIOSEK W MILOAN

Miloan opinie

Miloan to firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych online, tzw. chwilówek, na okres 30 dni. Firma posiada charakterystyczne logo w postaci kawałka arbuza. Siedziba Miloan zlokalizowana jest w Warszawie. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Miloan, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wszystkie formalności można załatwić w sposób w pełni zdalny przez internet. 

Strona internetowa Miloan została przygotowana przez profesjonalistów, którzy doskonale orientują się w najnowszych trendach. Klient, który na nią wejdzie, bez problemu odnajdzie wszystkie informacje o ofercie Miloan. Nowy klient może uzyskać w Miloan finansowanie w maksymalnej kwocie 3000 złotych. Przy drugiej i każdej kolejnej pożyczce kwota pożyczki wzrasta do poziomu 5000 złotych. Termin spłaty przy każdej pożyczce jest jednakowy i zawsze wynosi 30 dni. Jeśli mamy problem z terminową spłatą zobowiązania, możemy poprosić o przedłużenie terminu, jednak będzie się to wiązało z koniecznością uiszczenia dodatkowej opłaty. 

Miloan – warunki, które muszą spełnić klienci 

Aby otrzymać pożyczkę w Miloan, należy spełnić określone przez tę firmę warunki. Trzeba przyznać, iż wymagania w porównaniu z innymi pożyczkodawcami nie są wygórowane. Wnioskodawca ubiegający się o pożyczkę w Miloan musi mieć minimum 22 lata oraz maksymalnie 75 lat, legitymować się ważnym dowodem osobistym potwierdzającym posiadanie polskiego obywatelstwa, posiadać rachunek bankowy w Polsce, posiadać numer telefonu komórkowego a także pocztę e-mail. Ponadto, Miloan wymaga, by jej klienci nie widnieli w rejestrach dłużników. Co ważne, do uzyskania pożyczki w Miloan nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek dokumentów czy zaświadczeń w formie papierowej. 

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Miloan? 

Aby uzyskać pożyczkę w Miloan, nie musimy nawet wychodzić z domu. Cały proces wnioskowania odbywa się w sposób zdalny, dlatego w zupełności wystarczy nam komputer ze stałym dostępem do internetu. Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Miloan? Oto instrukcja krok po kroku. 

  1. Wchodzimy na stronę główną Miloan. Za pomocą kalkulatora pożyczkowego wybieramy preferowaną kwotę pożyczki oraz okres spłaty.
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny. Należy zawrzeć w nim podstawowe dane osobowe. 
  3. Potwierdzamy swoją tożsamość. Weryfikacja tożsamości to nieodłączny element wnioskowania o pożyczkę przez internet. W tym celu należy przesłać przelew weryfikacyjny w kwocie 1 grosz na numer konta wskazany przez pożyczkodawcę. Jest to niezbędne, aby firma pożyczkowa miała pewność, że dana osoba naprawdę ubiega się o pożyczkę. 
  4. Czekamy na wydanie decyzji pożyczkowej. Na odpowiedź czeka się bardzo krótko, maksymalnie kilkanaście minut. 
  5. W przypadku pozytywnej decyzji środki z pożyczki trafią na nasze konto bankowe w ciągu 15 minut. 

Koszty pożyczki w Miloan 

Miloan w chwili obecnej nie posiada w swojej ofercie darmowych pożyczek dla nowych klientów. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny koszt pożyczki dla nowego klienta w kwocie 2700 złotych. 

Kwota pożyczki2700 złotych
Prowizja416,07 zł
Odsetki15,93 zł
Całkowita kwota do spłaty3132 złote
Termin spłaty30 dni
RRSO 508,47%

Bazy dłużników sprawdzane przez Miloan 

Weryfikacja historii kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców jest obowiązkiem każdej legalnej firmy pożyczkowej. Czy Miloan sprawdza BIK? Tak. Oto pełna lista baz dłużników sprawdzanych przez Miloan:

  • Biuro Informacji Kredytowej (BIK),
  • Krajowy Rejestr Długów (KRD),
  • Krajowy Rejestr Dłużników ERIF,
  • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor, 
  • Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej. 

Miloan – dane kontaktowe 

     
Nazwa firmy pożyczkowej Miloan Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
Adres e-mail kontakt@miloan.pl
Numer telefonu 533 100 533
Strona internetowa https://miloan.pl
Godziny pracy Poniedziałek – Niedziela 08:00 – 19:00
Wniosek ZŁÓŻ WNIOSEK