Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Opinie pożyczek » KasaTAK! – opinie i recenzja

KasaTAK! – opinie i recenzja

Kasa Tak to marka należąca do konsorcjum finansowego Ferratum, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w oferowaniu pożyczek w wielu europejskich krajach. Obecnie w ofercie Kasa Tak znajdują się pożyczki ratalne. Pożyczka w Kasa Tak może wynieść od 1000 do nawet 15 000 złotych. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić, by móc ubiegać się o pożyczkę od firmy Kasa Tak. 

Uwaga! Oferta jest obecnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą internetowych pożyczek:

Kasa Tak – podstawowe informacje na temat firmy pożyczkowej 

To, co przyciąga klientów do firmy pożyczkowej Kasa Tak, to nie tylko oryginalna nazwa, ale również wyjątkowo atrakcyjna oferta. Kasa Tak jest podmiotem należącym do międzynarodowego konsorcjum finansowego Ferratum Group, które swoją siedzibę ma na Malcie. Oferta Ferratum Group jest kierowana do prawie 2 milionów klientów w 19 państwach świata. 

Czym przyciąga uwagę firma pożyczkowa Kasa Tak? Jej niewątpliwym atutem są pożyczki ratalne bez zbędnych formalności oferowane w stosunkowo niskich kwotach. Każdy, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki oraz zależy mu na rozłożeniu długu na raty, powinien zainteresować się ofertą przygotowaną przez konsultantów Kasa Tak. 

To, co może zwrócić uwagę internautów, to wyjątkowo przestarzały wygląd strony głównej Kasa Tak. Zdecydowanie portal Kasa Tak nie odpowiada aktualnie obowiązującym standardom IT, jednak mimo to odszukanie interesującej nas oferty nie powinno stanowić dużego problemu. W centrum strony internetowej Kasa Tak znajduje się intuicyjny suwak, dzięki któremu szybko możemy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki. 

Ile można pożyczyć w Kasa Tak? 

Kwota pożyczki w Kasa Tak jest uzależniona od tego, czy jesteśmy nowymi klientami, czy wnioskujemy po raz kolejny. Nowi klienci mogą otrzymać pożyczkę w kwocie od 1000 do maksymalnie 10 000 złotych, zaś przy drugiej i kolejnej pożyczce maksymalna kwota finansowania wzrasta aż do 15 000 złotych. Termin spłaty wynosi od 6 do 48 miesięcy. Pieniądze z pożyczki w Kasa Tak są przelewane w sposób błyskawiczny, najczęściej po upływie 15 minut od wydania decyzji pożyczkowej. 

Warunki dla klientów wnioskujących o pożyczkę w Kasa Tak 

Omawiana firma pożyczkowa określa szereg wymogów, które muszą spełnić potencjalni klienci. Aby móc otrzymać pożyczkę ratalną w Kasa Tak, należy:

  • być osobą pełnoletnią, 
  • posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty,
  • posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski, 
  • posiadać konto w banku z dostępem do systemu bankowości elektronicznej, 
  • posiadać pocztę e-mail,
  • posiadać polski numer telefonu. 

Które bazy dłużników sprawdza Kasa Tak?

Aby móc otrzymać pożyczkę w Kasa Tak, trzeba posiadać odpowiednią zdolność kredytową oraz pozytywną historię kredytową. Oto lista baz dłużników weryfikowanych przez Kasa Tak: 

  • Krajowy Rejestr Długów (KRD),
  • Biura Informacji Gospodarczej (BIG),
  • Krajowy Rejestr Dłużników ERiF.

Kasa Tak nie sprawdza danych w BIK, dlatego jeśli posiadamy zadłużenia odnotowane tylko w tym rejestrze, nasz wniosek o pożyczkę w Kasa Tak z pewnością zostanie zaakceptowany.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Kasa Tak? 

Aby otrzymać pożyczkę w Kasa Tak, należy wejść na jej stronę internetową. Następnie wybieramy za pomocą suwaka interesującą nas kwotę pożyczki. Nowy klient może otrzymać za pierwszym razem od 1000 do nawet 10 000 złotych. Po wybraniu kwoty klikamy przycisk „Weź pożyczkę na raty”. Teraz musimy wypełnić formularz pożyczkowy. Powinien on zawierać nasze podstawowe dane osobowe, czyli imię i nazwisko, adres zamieszkania, seria i numer dowodu osobistego, numer PESEL oraz adres e-mail. 

Gdy wypełnimy wniosek, firma poprosi nas o weryfikację tożsamości. W tym celu trzeba przesłać na konto bankowe Kasa Tak symboliczny przelew w kwocie 1 grosza. W przypadku, gdy weryfikacja przebiegnie w sposób pomyślny, konsultanci zaczną analizować złożony przez nas wniosek. Jeśli decyzja okaże się pozytywna, pieniądze trafią na nasze konto jeszcze w tym samym dniu. 

Czy w Kasa Tak można przedłużyć termin spłaty pożyczki? 

Niestety, Kasa Tak nie przewiduje możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Jeśli przydarzą nam się opóźnienia w spłacie, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że Kasa Tak rozpocznie procedurę windykacją. W pierwszej kolejności naliczane są odsetki karne z tytułu opóźnienia za każdy dzień zwłoki. Konsultanci Kasa Tak będą także prowadzili działania upominawcze – należy spodziewać się wiadomości mailowych, SMS-ów oraz listów poleconych na adres zamieszkania. Jeśli wszystkie te czynności nakłaniające nas do spłaty zadłużenia nie przyniosą rezultatów, w dalszej kolejności sprawa może być przekazana do profesjonalnej firmy windykacyjnej. 

Z kolei gdy firma windykacyjna także nic nie wskóra, wówczas sprawa zostanie skierowana do sądu. Warto wiedzieć, że to właśnie sąd ma prawo do tego, aby uruchomić przeciwko dłużnikowi egzekucję komorniczą. Koszty sądowe mogą spowodować, że kwota pierwotnego zadłużenia wzrośnie kilkukrotnie, dlatego jeśli mamy problemy ze spłatą pożyczki, jak najszybciej skontaktujmy się z przedstawicielami firmy pożyczkowej Kasa Tak. Z pewnością uda się znaleźć takie rozwiązanie, które będzie do zaakceptowania przez obie strony. 

Kasa Tak – koszt pożyczki 

Kasa Tak prezentuje na swojej stronie internetowej informację o reprezentatywnym koszcie pożyczki. Ile wynosi oprocentowanie oraz prowizja w Kasa Tak? Odpowiedź zamieszczamy w poniższej tabeli. 

     
Kwota pożyczki 5000 zł
Okres spłaty 36 miesięcy
Wysokość miesięcznej raty 274,79
RRSO 67%
Całkowita kwota do spłaty 9892 zł
Oprocentowanie 10% w skali roku
Odsetki 992 zł

Kasa Tak – informacje o firmie pożyczkowej 

     
Nazwa firmy pożyczkowej Ferratum Bank p.l.c.
Strona internetowa www.kasatak.pl
Kwota pożyczki od 1000 do maksymalnie 15 000 zł
Siedziba firmy ST Business Centre 120, GZR 1027 The Strand, Gzira
Adres e-mail info@ferratum.pl
Godziny pracy Poniedziałek – Piątek 08:00 – 19:00, Sobota 09:00 – 17:00