Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Promocje bankowe » Promocja w Santander. Aż 350 złotych za założenie konta!

Promocja w Santander. Aż 350 złotych za założenie konta!

W ramach najnowszej promocji banku Santander można otrzymać aż 350 złotych za założenie konta i przetestowanie jego możliwości. Niewątpliwym atutem tej akcji jest niewielka liczba warunków do spełnienia oraz bardzo wysoka kwota bonusu. W poniższym poradniku dokładnie tłumaczymy krok po kroku, co należy zrobić, by otrzymać ten bonus.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które:

 • po 1 grudnia 2020 roku nie posiadały konta osobistego w banku Santander,
 • po 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta w tym banku.

Do kiedy trwa promocja?

Aby otrzymać 350 złotych w tej promocji, należy się spieszyć, ponieważ czas jej trwania wkrótce dobiegnie końca. Akcja trwa do 31 stycznia 2022 roku, dlatego nie warto zwlekać. Po tym czasie osoby, które złożą konto, nie otrzymają poniżej omówionych bonusów. Im szybciej złożymy wniosek, tym lepiej.

100 złotych za założenie konta i zalogowanie się do aplikacji

Pierwszą czynnością, którą należy wykonać, jest oczywiście złożenie wniosku na dedykowanej podstronie banku. Aby wypełnić wniosek, należy kliknąć tutaj lub w poniższy przycisk.

Wniosek o Konto Jakie Chcę wraz kartą debetową trzeba złożyć najpóźniej do 31 stycznia 2022 r. Rachunek należy uruchomić najpóźniej do 10 lutego 2022 r. Warunkiem koniecznym jest także wyrażenie zgód marketingowych oraz zaakceptowanie regulaminu.

Poza tym, w miesiącu, w którym założyliśmy konto, musimy pobrać aplikację Santander mobile i zalogować się do niej minimum jeden raz. To wystarczy, by bank przyznał nam aż 100 złotych! Kwota ta trafi bezpośrednio na nasz rachunek bankowy do 28 lutego 2022 r.

200 złotych premii za płatność kartą i wpływ na konto

Aby otrzymać dodatkowe 200 złotych premii, w każdym z trzech kolejnych miesięcy należy:

 • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 złotych,
 • wykonać minimum jedną transakcję kartą w sklepie (na dowolną kwotę),
 • minimum 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Uwaga: powyższe czynności trzeba wykonać w każdym z trzech miesięcy. Bonus w kwocie 200 złotych trafi do nas do 31 maja 2022 r.

50 złotych za polecenie konta

W celu otrzymania dodatkowego bonusu, czyli 50 złotych, trzeba zaprosić do założenia konta swojego znajomego. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak otrzymać ten bonus:

 • Przystępujemy do programu poleceń poprzez bankowość elektroniczną Santander.
 • W Zakładce Polecaj Bank generujemy kod polecającego oraz podajemy go znajomemu.
 • Znajomy wpisuje kod podczas otwierania konta, loguje się do aplikacji oraz korzysta z Santander online. Musi on również zapłacić minimum raz BLIKIEM i kartą na kwotę min. 300 złotych.
 • Gdy zarówno my jak i nasz znajomy spełnimy warunki promocji, oboje otrzymamy nagrody, czyli po 50 złotych.

Co zrobić, aby założone konto było darmowe?

Gdy decydujemy się na udział w promocji, zależy nam na tym, aby założone konto było bezpłatne. Co trzeba zrobić, aby konto w Santander nie kosztowało nas ani grosza? To bardzo proste. Wystarczy spełnić następujące warunki:

 • wykonać minimum 1 płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu,
 • zapewnić wpływ w kwocie minimum 500 złotych.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych warunki są jeszcze prostsze do spełnienia, gdyż wystarczy jedynie zrealizować jedną płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu.

Podsumowanie

Santander to jeden z najbardziej znanych banków w Polsce, który doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę klientów. Warunki omawianej promocji są niezwykle proste do spełnienia, dlatego gorąco zachęcamy, by wziąć w niej udział. Wystarczy wykonać powyżej opisane czynności, aby otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki w kwocie 350 złotych.