Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Promocje bankowe » Nawet 360 złotych od Banku Millennium za przetestowanie darmowego konta!

Nawet 360 złotych od Banku Millennium za przetestowanie darmowego konta!

Bank Millennium to jedna z najpopularniejszych instytucji bankowych w Polsce. Trzonem jej oferty jest oczywiście Konto 360. W ramach najnowszej promocji osoby, które zdecydują się na założenie tego rachunku, mogą otrzymać nawet 360 złotych premii! To wyjątkowo korzystna akcja, tym bardziej, że liczba warunków do spełnienia jest naprawdę niewielka. Poniżej tłumaczymy krok po kroku, jak skorzystać z tej promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie mieli żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku po 31 grudnia 2017 roku. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej, nie wyklucza nas z udziału w tej akcji.

Jeśli spełnimy ten warunek, będziemy mogli skorzystać z promocji oraz otrzymać wyjątkowo wysoką premię wynoszącą nawet 360 złotych. Rachunek mogą założyć wszystkie osoby pełnoletnie. Warunkiem koniecznym jest także posiadanie polskiego numeru telefonu służącego do odebrania hasła do autoryzacji zleceń w ramach systemu bankowości elektronicznej.

Wniosek o otwarcie konta należy złożyć na specjalnej, dedykowanej stronie Banku Millennium.

Jak otrzymać 360 złotych od Banku Millennium za założenie konta – instrukcja krok po kroku

Aby skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek pod tym linkiem oraz podpisać umowę. Należy pamiętać, aby w trakcie wypełniania wniosku wyrazić wszystkie niezbędne zgody (w tym marketingowe) oraz zaakceptować regulamin. Umowę można podpisać na 4 sposoby:

  • przez internet – poprzez logowanie do banku, w którym już mamy konto,
  • zamówienie kuriera – kurier przywiezie dokument do podpisu na wskazany przez nas adres,
  • na selfie – jest to opcja internetowa, jednak skorzystanie z niej wiąże się z koniecznością odbycia wizyty w oddziale w celu złożenia wzoru podpisu,
  • w oddziale banku.

180 złotych za aktywację aplikacji i jedną płatność kartą

Po podpisaniu umowy należy pobrać aplikację mobilną Millennium oraz wykonać minimum jedną płatność kartą dołączoną do konta bądź BLIKIEM do końca kolejnego miesiąca. W ten sposób otrzymamy 180 złotych.

Kiedy dokładnie Millennium przyzna nam pierwszy bonus? Przykładowo: gdy otworzymy konto w styczniu 2022 i spełnimy warunki do końca lutego, wtedy pierwsze 180 złotych otrzymamy maksymalnie 31.03.2022.

Kolejne 180 złotych za wpływ na konto i płacenie kartą

Aby otrzymać drugi bonus w kwocie 180 złotych, należy w 3 kolejnych miesiącach po otwarciu konta:

  • zasilać konto kwotą 1000 złotych,
  • wykonywać minimum jedną płatność kartą lub BLIKIEM (kwota transakcji nie jest ważna, może to być nawet bułka za 29 gr).

Trzeba pamiętać o tym, że wskazane wyżej czynności muszą być wykonywane w każdym z trzech miesięcy. Przykładowo: gdy otworzyliśmy konto w styczniu 2022 i spełniliśmy warunki w styczniu, lutym i marcu 2022, kolejne 180 złotych otrzymamy najpóźniej 30.04.2022.

Konto 360 – co zrobić, aby uniknąć opłat za prowadzenie?

Aby Konto 360 było w pełni darmowe (bezpłatne użytkowanie karty, prowadzenie konta, przelewy itd.), należy w każdym miesiącu:

  • zapewnić wpływy w kwocie minimum 1000 złotych,
  • wykonać jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Jak widać, warunki konieczne do tego, aby konto było pozbawione opłat, są praktycznie takie same jak zasady promocji, dlatego nie musimy się martwić, że bank pobierze od nas jakiekolwiek prowizje.