Szybki Zysk – darmowe pożyczki i kredyty online

Aktualne rankingi pożyczek, kredytów i kont bankowych

Strona główna » Porady » Jak dorobić do pensji? Najlepsze sposoby

Jak dorobić do pensji? Najlepsze sposoby

Jak dorobić do pensji? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Sposobów na dorobienie po godzinach do pensji jest naprawdę cała masa. Obecnie dzięki internetowi zarabiać możemy nawet bez wychodzenia z domu. W dzisiejszym artykule zebraliśmy najlepsze sposoby na dodatkowy zarobek po godzinach. 

Zarabianie na promocjach bankowych

Banki cyklicznie organizują sporą liczbę promocji, w których za założenie konta lub lokaty można zarobić nawet 200 czy 300 złotych. Wiele osób zarabia na promocjach bankowych i uzyskuje każdego miesiąca całkiem sporą sumkę. Decydując się na taką formę zarobku trzeba jednak pamiętać o tym, aby dokładnie zapoznać się z regulaminem poszczególnych promocji. Z aktualnymi promocjami bankowymi można zapoznać się klikając w poniższy link.

Sprawdź: Aktualne promocje bankowe – 2022

Wypełnianie internetowych ankiet 

To chyba najprostszy sposób na dorobienie do pensji bez wychodzenia z domu. Na czym to polega? To naprawdę bardzo proste. W internecie funkcjonuje mnóstwo portali oferujących pracę ankietera. Za każdą ankietę otrzymujemy określoną kwotę. Gdy wypełnimy odpowiednią liczbę ankiet, możemy wypłacić pieniądze. Minimalny próg do wypłaty środków jest zazwyczaj bardzo niewielki i wynosi zaledwie 50 złotych. 

Internetowe ankiety mogą dotyczyć wielu zakresów tematycznych. Zazwyczaj dotyczą naszych nawyków konsumenckich, np. jakie makarony czy smartfony lubimy kupować. Na niektórych panelach badawczych można także znaleźć ankiety na temat tego, jakich stacji radiowych słuchamy lub jakie programy telewizyjne oglądamy najczęściej. Czasem zdarzają się też internetowe badania poparcia dla partii politycznych. 

Ile można zarobić za wypełnienie jednej internetowej ankiety? Dużo zależy od tego, jaki jest jej stopień skomplikowania oraz jak długo ją wypełniamy. Co do zasady, wypełniając internetowe ankiety można zarobić nawet 20 złotych za jedną godzinę takiej pracy. Dodatkowo, trzeba przyznać, iż nie jest to męczące, dlatego właśnie tak wiele osób decyduje się zarabiać przez internet w ten sposób. Ogromnym atutem zarabiania poprzez wypełnianie internetowych ankiet jest fakt, iż taką pracę możemy wykonywać o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy z jakiegokolwiek miejsca na Ziemi. 

Pisanie tekstów SEO na strony internetowe 

Popularność internetu z roku na rok rośnie. Lawinowo przybywa także stron internetowych. Właściciele sklepów internetowych oraz wyspecjalizowanych portali nieustannie muszą inwestować w zamieszczanie nowych treści. Zapotrzebowanie na treści jest ogromne, zwłaszcza na proste teksty, czyli teksty SEO. Są to teksty, które pisze się po to, aby strona internetowa została zauważona przez algorytmy wyszukiwarek internetowych. 

Tworzenie prostych tekstów SEO nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. W zupełności wystarczy, gdy posiadamy podstawowe kompetencje odnośnie ortografii i gramatyki języka polskiego. Gdzie szukać zleceń na teksty SEO? Najlepiej jest zarejestrować się na specjalnych giełdach, które zbierają zlecenia od dużej liczby klientów. 

Ile można zarobić na pisaniu tekstów SEO? Wynagrodzenie nie jest oparte na stawce godzinowej, tylko na wykonanej przez nas pracy. Zleceniodawcy płacą z reguły za każdy napisany tysiąc znaków ze spacjami. W zależności od tego, jaki rodzaj tekstu zamawia zleceniodawca, w ten sposób można zarobić od około 2 do nawet 60 złotych za tysiąc znaków. Osoby, które posiadają spore doświadczenie w realizacji tego typu tekstów, mogą zarobić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. 

Tajemniczy klient 

O pracy jako tajemniczy klient w ostatnim czasie słyszało coraz więcej osób. Na czym polega taka praca? Do obowiązków tajemniczego klienta należy odwiedzenie konkretnego sklepu i postępowanie według wskazówek przekazanych nam przez zleceniodawcę. Zadaniem tajemniczego klienta jest sprawdzenie, czy sprzedawcy pracujący w danym miejscu zachowują się w sposób uprzejmy, rzetelny i uczciwy. Ponadto, tajemniczy klient może także być zobowiązany do zweryfikowania, czy towary w danym sklepie są prawidłowo rozmieszczone na półkach. 

Gdy zadanie zostanie przez nas wykonane, należy wypełnić formularz końcowy, w którym opiszemy wyniki wizyty. W sposób szczególny należy skupić się na wszystkich zaobserwowanych nieprawidłowościach. Aby być tajemniczym klientem, trzeba wykazywać się sprytem. Chodzi o to, że tajemniczy klient nie może się dać rozpoznać. Gdzie szukać zleceń dla tajemniczych klientów? Ogłoszeń tego typu można znaleźć mnóstwo na specjalnych portalach takich jak OLX. Tajemniczy klient może zarobić za jedno wykonane zadanie od kilkunastu do maksymalnie kilkuset złotych.